Dostawa

Bezpłatna dostawa firmą kurierską obejmuję zamówienia o wartości powyżej 500 zł brutto.

Poniżej tej kwoty koszt wysyłki zależny jest od wyboru sposobu dostawy w zamówieniu. Koszt dostawy oraz sposób dostawy będzie widoczny podczas składania zamówienia.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. W momencie nadania paczki przesyłamy wiadomością e-mail numer listu przewozowego.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Podczas odbioru zamówionego towaru należy sprawdzić stan przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

Paczki wysyłamy Pocztą Polską, DHL lub InPost, zależne od wyboru sposobu dostawy w formularzu zamówienia.

 

 

Foreign customers.

Specially for our foreign customers we offer a European Shipment including all of the European Countries.

Cost of foreign shipment is varied and mostly depends on the destination country and the consignment’s weight.

If you want to know the shipping cost to your country, please contact us via e-mail sklep@eparzych.pl.

Witamy wszystkich kierowców oraz mechaników z Szczytna i okolic. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług firmy "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych". Działając na lokalnym rynku już ponad 20 lat, nauczyliśmy się profesjonalnie zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Do każdego z Państwa pochodzimy indywidualnie. Zawsze cierpliwie wysłuchamy i doradzimy tak, że klient będzie zadowolony. Szczycimy się tym, że wielu z Państwa jest naszymi klientami od początku istnienia naszego sklepu.

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki zakres części samochodowych Szczytno. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ korzystamy z bazy Tecdoc, zawierającej aktualne dane dotyczące tysięcy części do samochodów Szczytno i motocykli. Nie mamy konkretnej specjalizacji. W naszym sklepie możecie Państwo zamówić części do samochodów osobowych Szczytno wszystkich marek oraz ciężarowych: europejskich, amerykańskich, japońskich czy koreańskich. Firma "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych" ze Szczytna ma na stanie modele, które nadadzą się niemal do każdego rodzaju auta i motoru.

Nasza oferta obejmuje też akcesoria motoryzacyjne oraz narzędzia i sprzęt do wyposażenia warsztatów samochodowych. Oferujemy między innymi: Amortyzatory Szczytno, Klocki hamulcowe Szczytno, Koła dwumasowe Szczytno, Wahacze Szczytno, Filtry paliwa Szczytno, Filtry kabinowe Szczytno, Łożysko koła Szczytno, Pompa wody Szczytno, Świece zapłonowe Szczytno, Napinacz paska Szczytno i inne. Jeśli ktoś nie może osobiście pojawić się w naszym sklepie , świadczymy również dowóz towarów w Szczytnie i jego okolicach.

Można nas zapytać o towar telefonicznie mailowo albo za pośrednictwem komunikatora.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług kierowców i mechaników z Szczytna i okolic!

Zadaj pytanie on-line