Dostawa

Bezpłatna dostawa firmą kurierską obejmuję zamówienia o wartości powyżej 500 zł brutto.

Poniżej tej kwoty koszt wysyłki zależny jest od wyboru sposobu dostawy w zamówieniu. Koszt dostawy oraz sposób dostawy będzie widoczny podczas składania zamówienia.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. W momencie nadania paczki przesyłamy wiadomością e-mail numer listu przewozowego.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Podczas odbioru zamówionego towaru należy sprawdzić stan przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

Paczki wysyłamy Pocztą Polską, DHL lub InPost, zależne od wyboru sposobu dostawy w formularzu zamówienia.

 

 

Foreign customers.

Specially for our foreign customers we offer a European Shipment including all of the European Countries.

Cost of foreign shipment is varied and mostly depends on the destination country and the consignment’s weight.

If you want to know the shipping cost to your country, please contact us via e-mail sklep@eparzych.pl.

Firma "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych" działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat. Od samego początku naszym głównym założeniem i celem, do którego dążymy, jest pomoc naszym klientom w zdobyciu tego, czego potrzebują. Zmieniamy się i doskonalimy po to, aby jak najlepiej wypełniać naszą misję. Sprawić, aby nasz klient był zadowolony, zechciał do nas wrócić, polecić nasze usługi swoim bliskim i znajomym.

Do każdego klienta, który jest zainteresowany skorzystaniem z naszego sklepu, kto pojawi się u nas w Szczytnie, podchodzimy z szacunkiem i profesjonalizmem. Naszą specjalnością są części samochodowe Szczytno. Nie zawężamy naszej specjalizacji w tym aspekcie. Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy w stanie załatwić wszystko, czego właściciel samochodu może potrzebować. Korzystamy z bazy Tecdoc, która zawiera aktualne dane dotyczące tysięcy części do samochodów Szczytno i motocykli.

Oferujemy części samochodów osobowych Szczytno i części samochodów ciężarowych Szczytno: europejskich, amerykańskich, japońskich czy koreańskich. Potrzebne są klocki hamulcowe Szczytno lub w okolicy? Nie brakuje ich w naszej ofercie. Zużyły się amortyzatory Szczytno? Firma "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych" z Szczytna zawsze ma na stanie modele, które nadadzą się niemal do każdego rodzaju auta oraz motoru. Jeżeli zużyły się sprzęgło Szczytno albo tarcze hamulcowe Szczytno, w naszym sklepie szybko i bezproblemowo zakupisz nowe.

Oprócz części samochodowych Szczytno firma "Dystrybucja Części Samochodowych Maciej Parzych" ma w ofercie akcesoria motoryzacyjne Szczytno oraz narzędzia i sprzęt do wyposażenia warsztatów samochodowych Szczytno. Działamy przede wszystkim w Szczytnie, ale możemy również dowieźć towar do warsztatów znajdujących się w okolicy naszego miasta a także szybko dostarczyc je kurierem.

Zapraszamy Państwa do sklepu stacjonarnego w Szczytnie. Można też zaoszczędzić czas i wcześniej zadać nam pytanie za pośrednictwem maila albo komunikatora. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji pod trzema numerami telefonów.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług kierowców i mechaników z Szczytna i okolic!

Zadaj pytanie on-line